Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 - Powróćmy do razem spędzonych chwil

Utworzono dnia 21.06.2024

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na sali gimnastycznej spotkała się cała społeczność szkolna: grono pedagogiczne, uczniowie klas 1-8, grupy przedszkolne, rodzice oraz zaproszeni goście. Akademia rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem „Mazurka Dąbrowskiego”, a następnie złożeniem ślubowania przez absolwentów. W roli głównej wystąpili uczniowie kl. VII, którzy przygotowali część artystyczną. Recytując wiersze i śpiewając piosenki refleksyjnie powrócili do wspólnie przeżytych dni i razem spędzonych chwil. Podziękowali nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowanie oraz przekazali naszym absolwentom cenne wskazówki o tym, jak osiąga się wymarzone cele. Przy śpiewie piosenki ,,Iść w stronę słońca” ruszyli w pierwszą trasę wakacyjnej podróży, a na końcu trasy z nadzieją powitali ,,…jeden przebudzony dzień.”

W drugiej części uroczystości głos zabrała pani dyrektor – Renata Bieniek, która pogratulowała wszystkim uczniom promocji do następnej klasy, a absolwentom ukończenia szkoły. Następnie pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła uczniom nagrody za najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu, a rodzicom listy gratulacyjne. Na zakończenie występu ósmoklasiści zostali pożegnani przez swoich młodszych kolegów z klasy siódmej, po czym sami skierowali słowa podziękowania do nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów. Ostatnią częścią tego uroczystego dnia było spotkanie wychowawców z uczniami w klasach i życzenia wspaniałych, radosnych wakacji.

Opracowała: Alicja Dziak

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 - Powróćmy do razem spędzonych chwil

Utworzono dnia 25.06.2024, 08:35

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.