Zespół Szkół w Zalesiu

Harmonogram konsultacji z nuczycielami w załączniku.

Szatnia

Uczniowie na terenie szkoły przebywają 15 minut przed rozpoczęciem swojej lekcji, w zmienionym obuwiu oraz pozostawionym w szafce okryciu wierzchnim. Szatnia dla uczniów klas pierwszych i drugiej znajduje się przy głównym wejściu, tam każdy uczeń ma przydzielone miejsce na buty oraz wieszak na okrycie wierzchnie.
Po drugiej stronie szafek uczniów klas I - II znajdują się opisane szafki dla przedszkolaków z grup 4 latków, 5 latków i 6 latków.
Uczniowie klasy trzeciej wchodzą bocznym wejściem i pozostawiają buty i wierzchnie okrycia w indywidualnych, niebieskich szafkach.
Uczniowie klas IV – VIII od wychowawców otrzymują kluczyki do indywidualnych szafek, w których mogą zostawiać swoje rzeczy. Za otrzymany kluczyk odpowiada uczeń. W przypadku zagubienia kluczyka zgłaszamy ten fakt do sekretariatu szkoły i płacimy 20 złotych na dorobienie zagubionego kluczyka.

Podręczniki

Podręczniki i niektóre ćwiczenia uczniowie otrzymują ze szkoły z dotacji celowej państwa.
Nowe podręczniki w tym roku szkolnym otrzymali uczniowie klasy VI oraz uczniowie klasy III. Każdy uczeń ma obowiązek obłożyć otrzymane podręczniki, dbać o ich poszanowanie. Mocno zniszczone podręczniki należy odkupić.

Wychowawcy i przydziały klas

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole zaplanowano następujące przydziały wychowawców do klas:
Klasa 1 a - (16 uczniów), sala nr 12; wychowawca pani Dorota Makowska
Klasa 1 b – ( 13 uczniów), sala nr 15 wychowawca pani Jolanta Stolarczyk
Klasa 2 a – (18 uczniów), sala 32; wychowawca pani Agnieszka Karwowska
Klasa 3 – ( 27 uczniów), sala 31, wychowawca pani Elżbieta Kot
Klasa 4 a – (12 uczniów), sala 39; wychowawca pani Irena Kupryk
Klasa 4 b – (16 uczniów), sala 25; wychowawca pani Monika Durka
Klasa 5 – (21 uczniów), sala 24; wychowawca pan Grzegorz Rychta
Klasa 6 – (24 uczniów), sala 37; wychowawca pani Alicja Dziak
Klasa 7 –(10 uczniów), sala 38; wychowawca pani Hanna Skorupa
Klasa 8 a –(17 uczniów), sala 43; wychowawca pani Katarzyna Kryczka
Klasa 8b – (13 uczniów), sala 40; wychowawca pani Mariola Wyszomirska
Przedszkole
Grupa 3 latków – 22 przedszkolaków - pracują w niej pani Iwona Kucharska i pani Aleksandra Wasak – Popławska
Grupa 4 latków – 22 przedszkolaków – pracują w niej pani Lidia Cegiełka i pani Wioleta Chmiel
Grupa 5 latków – 17 przedszkolaków – pracują w niej pani Justyna Bojar i pani Wioleta Chmiel
Grupa 6 latków – 19 przedszkolaków – pracują w niej pani Olga Rybicka i pani Aleksandra Wasak – Popławska

AKTUALNOŚCI:

Utworzono dnia 31.10.2022
Zebranie z rodzicami zaplanowane jest na 29 listopada 2022r. , szczegółowe informacje przekażą wychowacy.
czytaj dalej... na temat: Zebrania z rodzicami

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny: