Harmonogram konsultacji z nauczycielami w załączniku.

Szatnia

Uczniowie na terenie szkoły przebywają 15 minut przed rozpoczęciem swojej lekcji, w zmienionym obuwiu oraz pozostawionym w szafce okryciu wierzchnim. Szatnia dla uczniów klas pierwszych i drugiej znajduje się przy głównym wejściu, tam każdy uczeń ma przydzielone miejsce na buty oraz wieszak na okrycie wierzchnie.
Po drugiej stronie szafek uczniów klas I - II znajdują się opisane szafki dla przedszkolaków z grup 4 latków, 5 latków i 6 latków.
Uczniowie klasy trzeciej wchodzą bocznym wejściem i pozostawiają buty i wierzchnie okrycia w indywidualnych, niebieskich szafkach.
Uczniowie klas IV – VIII od wychowawców otrzymują kluczyki do indywidualnych szafek, w których mogą zostawiać swoje rzeczy. Za otrzymany kluczyk odpowiada uczeń. W przypadku zagubienia kluczyka zgłaszamy ten fakt do sekretariatu szkoły i płacimy 20 złotych na dorobienie zagubionego kluczyka.

Podręczniki

Podręczniki i niektóre ćwiczenia uczniowie otrzymują ze szkoły z dotacji celowej państwa.
Nowe podręczniki w tym roku szkolnym otrzymali uczniowie klasy VI oraz uczniowie klasy III. Każdy uczeń ma obowiązek obłożyć otrzymane podręczniki, dbać o ich poszanowanie. Mocno zniszczone podręczniki należy odkupić.

Wychowawcy i przydziały klas

W roku szkolnym 2022/2023 w naszej szkole zaplanowano następujące przydziały wychowawców do klas:
Klasa 1  - (23 uczniów), sala nr 31; wychowawca pani Elżbieta Kot

Klasa 2 a – ( 16 uczniów), sala nr 15 wychowawca pani Dorota Makowska

Klasa  2 b – (10 uczniów), sala 32; wychowawca pani Jolanta Stolarczyk

Klasa 3 – ( 27 uczniów), sala 33, wychowawca pani Agnieszka Karwowska

Klasa 4 - (26 uczniów), sala 25, wychowawca pani Anna Pogorzelska

Klasa 5 a – (12 uczniów), sala 39; wychowawca pani Irena Kupryk

Klasa 5 b – (16 uczniów), sala 24; wychowawca pani Ewelina Michalak

Klasa 6 – (22 uczniów), sala 24; wychowawca pan Grzegorz Rychta

Klasa 7 – (24 uczniów), sala 38; wychowawca pani Alicja Dziak

Klasa 8 –(9 uczniów), sala 37; wychowawca pani Hanna Skorupa

Grupa 3 latków – 12 przedszkolaków - pracują w niej pani Olga Rybicka
Grupa 4 latków – 21 przedszkolaków – pracują w niej pani Aleksandra Wasak – Popławska i pani Iwona Kucharska
Grupa 5 latków – 17 przedszkolaków – pracują w niej pani Lidia Cegiełka i pani Iwona Kucharska
Grupa 6 latków – 19 przedszkolaków – pracują w niej pani Wioleta Chmiel

AKTUALNOŚCI:

Utworzono dnia 31.10.2022
Zebranie z rodzicami zaplanowane jest na 29 listopada 2022r. , szczegółowe informacje przekażą wychowacy.
czytaj dalej... na temat: Zebrania z rodzicami

ZAŁĄCZNIKI:

• Harmonogram dostępności nauczycieli
    Utworzono dnia 16.02.2024, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych
  • Ulotka o omdleniach
    Utworzono dnia 30.08.2023, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Materiał zawiera najważniejsze informacje dotyczące m.in. przyczyn omdleń, ich charakterystycznych objawów czy sposobów na zmniejszenie ryzyka omdleń.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.