Laboratoria przyszłości

* Wprowadzenie innowacyjnych procesów dydaktycznych w ramach programu ,,Laboratoria Przyszłości”  sprzyja odkrywaniu różnorodnych talentów i rozwijaniu zainteresowań. Uczniowie mają możliwość wykorzystania różnego rodzaju pomocy, sprzętu  podczas zajęć obowiązkowych, jak też dodatkowych. Zapoznali się z okularami Class VR, gdzie przez chwilę mogli  przenieść się w inną wirtualną rzeczywistość, drukarką 3D.  Zostały przeprowadzone zajęcia z wykorzystaniem sprzętu AGD – sokowirówka, toster. Uczniowie wdrażani są do przygotowywania prostych posiłków w oparciu o zasady zdrowego odżywiania i czerpią z tego wielką  radość. Programują drogę poruszania się robotów czy konstruują np. farmę wiatrową przez co zdobywają wiedzą dotyczącą odnawialnych źródeł energii.

AKTUALNOŚCI:

Ozdabiamy choinkę szkolną

Utworzono dnia 13.12.2023
Samorząd Uczniowski jak co roku udekorował szkołe oraz choinkę wprowadzając nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku do dekoracji drzewka wykorzystano ozdoby zaprojektowane i przygotowane przy użyciu drukarki 3D.
czytaj dalej... na temat: Ozdabiamy choinkę szkolną

Laboratoria przyszłości

Utworzono dnia 13.12.2023, 09:03

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.