Wycieczka klas 1-3 do Siedlec

Utworzono dnia 03.06.2024

W dniu 3 czerwca 2024 r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce, łączącej w sobie kulturę i historię. Nasza wycieczka obejmie dwie główne atrakcje: spektakl „Bambolino” w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach oraz wizytę w malowniczym Pałacu Ogińskich. Uczniowie mieli okazję zobaczyć tańczące w baletkach hipopotamy, być świadkami pojedynku nieustraszonych kangurów bokserskich, cyrkowych pingwinów, czarujących klaunów i magików. Po spektaklu dzieci wraz z opiekunami udali się do Pałacu Ogińskich, jednego z najpiękniejszych zabytków miasta Siedlce. W trakcie wizyty uczniowie mieli okazję zwiedzić pałacowe wnętrza, poznać historię rodu Ogińskich oraz dowiedzieć się, jak wyglądało życie w dawnych czasach. Pani przewodnik w interesujący sposób opowiedziała o pałacu, a także oprowadziła nas po przepięknych ogrodach otaczających posiadłość.

Opracował: Zespół edukacji wczesnoszkonej

Wycieczka klas 1-3 do Siedlec

Utworzono dnia 04.06.2024, 11:15

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

W poprzednim miesiącu: 2043