Utworzono dnia 12.04.2024

Dnia 12.04.2024 roku, uczniowie naszej szkoły mieli okazję odwiedzić imponujący Stadion Narodowy w Warszawie. Podczas zwiedzenia mieli możliwość zobaczenia różne części stadionu, w tym jego ikonicznej trybuny, szatni dla zawodników oraz najbardziej prestiżowe miejsca stadionu, zasiadając w najbardziej ekskluzywnych przestrzeniach areny, przeznaczonych dla najważniejszych gości PGE Narodowego, a także kibiców. Przewodnik zapewnił nam fascynujące opowieści związane z historią stadionu, jego budową oraz wielkimi wydarzeniami sportowymi, które miały tu miejsce. Jednym z najbardziej porywających momentów było wejście na samą trybunę, skąd mieliśmy imponujący widok na rozległe boisko oraz architektoniczną strukturę stadionu. To doświadczenie z pewnością rozszerzyło naszą wiedzę na temat tego, jakie emocje towarzyszą zawodnikom podczas rozgrywek na tak wielkiej arenie. Wycieczka na Stadion Narodowy była nie tylko edukacyjna, ale również inspirująca. Dzięki niej zrozumieliśmy znaczenie sportu w naszym społeczeństwie oraz doceniliśmy rolę, jaką takie miejsca pełnią w kształtowaniu kultury i wspólnoty. Po emocjonujących wrażeniach na stadionie kolejnym punktem wycieczki była inspirującą wizyta w sali edukacyjnej Smart Kids Planet. Wizyta w tym miejscu była nie tylko wspaniałą okazją do nauki i zabawy, ale także pozwoliła uczniom na eksplorację fascynującego świata nauki i technologii. Podczas naszej wizyty mieliśmy możliwość uczestniczenia w różnorodnych interaktywnych zajęciach, które rozbudziły naszą ciekawość i kreatywność. Uczniowie mieli okazję eksperymentować, rozwiązywać zagadki oraz uczestniczyć w interaktywnych prezentacjach, co pozwoliło im na pogłębienie wiedzy z różnych dziedzin nauki. Jednym z najbardziej porywających momentów było korzystanie z zaawansowanych technologicznie narzędzi edukacyjnych, które sprawiły, że nauka stała się fascynującą przygodą. Uczestnicy wycieczki uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych związanych z przedsiębiorczością co przyczyniło się do poszerzenia wiedzy w tym obszarze. Wycieczka do sali Smart Kids Planet nie tylko poszerzyła naszą wiedzę, ale także zachęciła nas do poznawania nowych dziedzin nauki i rozwijania umiejętności technologicznych. To doświadczenie było nie tylko edukacyjne, ale również inspirujące i pamiętne. Z pewnością wycieczka ta zostanie na długo w naszej pamięci jako niezwykłe doświadczenia, które otworzyły nam oczy na świat sportu i techniki oraz ich znaczenie dla nas wszystkich.

Opracowała: Agnieszka Karwowska

Utworzono dnia 15.04.2024, 19:45