Świat oczami dziecka

Utworzono dnia 05.06.2024

W dniu 5 czerwca odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Świat oczami dziecka", skierowanego do uczniów klas 1-3. Konkurs ten miał na celu rozwijanie kreatywności i wyobraźni najmłodszych, a także zachęcanie ich do wyrażania swoich myśli i emocji za pomocą sztuki.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy zgłosili swoje prace w różnych technikach plastycznych. Temat konkursu, "Świat oczami dziecka", pozwolił uczestnikom na pełną swobodę interpretacji, co zaowocowało niezwykle różnorodnymi i barwnymi pracami.

Oceniano oryginalność pomysłów, staranność wykonania oraz zgodność z tematyką konkursu. Wyłoniono laureatów i przyznano także wyróżnienia dla uczniów, którzy wykazali się wyjątkowymi zdolnościami plastycznymi.

Wszystkie prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej. Uczniowie  otrzymali dyplomy  i nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym artystom i dziękujemy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że udział w takich inicjatywach pomoże rozwijać ich pasje i talenty artystyczne.

Opracował zespół edukacji wczesnoszkolnej

Świat oczami dziecka

Utworzono dnia 06.06.2024, 16:00

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

W poprzednim miesiącu: 2043