Sukces naszych uczennic!

Utworzono dnia 18.05.2024

Z radością informujemy, że nasza uczennica, Joanna Rosa z klasy 2 a, zajęła 1. miejsce w konkursie „Przedmioty z czasów PRL-u”! Konkurs organizowany przez Muzeum w Łukowie miał na celu przybliżenie uczniom historii i kultury okresu Polski Ludowej poprzez prezentację przedmiotów z tamtych lat. Opiekunem pracy była p. Dorota Makowska.

Joanna przygotowała pracę plastyczną prezentującą urządzenie z tamtych lat, które produkowało wodę sodową z sokiem. Jej praca i zaangażowanie zostały wysoko ocenione przez jury. W konkursie tym wyróżniona została również uczennica klasy 3 Natalia Wasak, wykonując pracę plastyczną, która opinią jury została wyróżniona. Opiekunem pracy była p. Agnieszka Karwowska.

Gratulujemy uczennicom i życzymy dalszych sukcesów! Jesteśmy dumni, że mamy wśród naszych uczniów tak utalentowane osoby.

Konkurs honorowym patronatem objęli Burmistrz Miasta Łuków p. Piotr Płudowski oraz Starosta Łukowski p. Dariusz Szustek.

Opracował zespół edukacji wczesnoszkolnej

Sukces naszych uczennic!

Utworzono dnia 20.05.2024, 13:14

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.