PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „OZDOBY ŚWIĄTECZNE”

Utworzono dnia 14.12.2022

14 grudnia 2022r. w świetlicy odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Ozdoby świąteczne” Organizatorami konkursu był Samorząd Uczniowski, wychowawcy świetlicy, p. Lidia Bilska oraz p. Katarzyna Bartosiewicz–Oklińska. Konkurs skierowany był do wszystkich uczniów naszej szkoły. Do udziału w konkursie zgłoszono 28 prac konkursowych. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną inwencją twórczą oraz pomysłowością w doborze technik plastycznych. Wszystkie prace konkursowe zostały przekazane na charytatywny kiermasz ozdób świątecznych na rzecz Marysi Dołęgi z Gręzówki.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce: Krystian Piotrowski kl. IVa, Paulina Kabat kl. II, Marysia Sadło kl. II, Natalia Kot kl. III

II miejsce: Kuba Gryglas kl. VII, Wioletta Dybciak kl. VIIIb, Jakub Jerzy kl. V, Krystian Pucyk kl. II, Oliwia Malon kl. Ib

III miejsce: Maja Osiak kl. VIIIa, Filip Osiak kl. IVb, Mikołaj Bekulard kl. II, Gabrysia Beczek kl. II, Krystian Kruczek kl. II

Wyróżnienie: Damian Sosnowski kl. III, Szymon Jerzy kl. V, Piotr Konieczny kl. II, Nikola Budziak kl. IVb, Filip Bojanek kl. Ia, Natalka Sadło kl. Ia, Paulina Kruczek kl. IVa, Joanna Rosa kl. Ia, Weronika Mościcka kl. V, Antonina Młynarczyk kl. II.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opracowała: Małgorzata Mościcka

PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „OZDOBY ŚWIĄTECZNE”

Utworzono dnia 21.12.2022, 14:17

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.