17 czerwca 2026 r. w Zespole Szkół w Gołaszynie jury dokonało oceny prac zgłoszonych do VII Gminnego Konkursu Plastycznego „Łukowskie Amonity”. W konkursie uczestniczyło łącznie 65 dzieci i uczniów z przedszkoli oraz szkół z terenu gminy Łuków. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły Dominik Krasuski, który zdobył wyróżnienie w kategorii klas I-III. Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się 21 czerwca 2026 r. podczas gminnego festynu w Zespole Szkół w Gołaszynie. Serdecznie gratulujemy Dominikowi sukcesu i życzymy kolejnych osiągnięć w rozwijaniu pasji artystycznych.
Opracował zespół edukacji wczesnoszkolnej







