Konkurs tańca

Utworzono dnia 05.04.2024

Uczniowie klasy siódmej wyszli z inicjatywą organizacji i przeprowadzenia dwuetapowego konkursu tanecznego.

W konkursie mogli wziąć udział wszyscy chętni uczniowie, którzy wcześniej zapisali się u organizatorów.

Konkurs odbył się 04.04.2024r. na sali gimnastycznej. Dzielił się on na dwa etapy. W pierwszym uczestnicy musieli zmierzyć się ze sobą w grze tanecznej „Just Dance” polegającej na powtarzaniu ruchów pokazanych na ekranie. Drugi etap odbył się następnego dnia 5.04.2024 roku i opierał się na technice tańca Freestyle. Uczestnik miał za zadanie wykonać samodzielny, spontaniczny taniec do wylosowanej muzyki. Uczestników oceniało jury składające się z czterech osób. Wszyscy uczestnicy wykazali się poczuciem rytmu i kreatywnością w pokazanych układach. Na zakończenie organizatorzy ogłosili wyniki i wręczyli wspaniałe upominki ufundowane przez księgarnię Prymus.

Opracował: Aleksander Miłkowski

Konkurs tańca

Utworzono dnia 16.04.2024, 16:11

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.