Kolorowa Wielkanoc

Utworzono dnia 24.03.2024

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury „Kolorowa Wielkanoc”. Zachęcił on uczestników, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych, do aktywnego uczestnictwa w świątecznych przygotowaniach poprzez tworzenie trzech tradycyjnych elementów wielkanocnej dekoracji: kurczaka wielkanocnego, stroika wielkanocnego i palmy ze względu na trzy kategorie wiekowe. Poprzez udział w tej inicjatywie promujemy aktywne spędzanie czasu w rodzinnym gronie, kultywowanie tradycji oraz rozwijanie zdolności manualnych i artystycznych.

Wśród naszych uczniów jury wyłoniło laureatów w dwóch kategoriach : w kategorii I - kurczak wielkanocny - 1 miejsce - Małgorzata Rosa grupa 5-latków; w kategorii II - stroik wielkanocny - 1 miejsce - Joanna Rosa klasa 2a; 3 miejsce - Lena Samujlicz klasa 2a. Brawa dla dzieci i ich rodziców za zaangażowanie i wsparcie.

Wręczenie nagród odbyło  się w niedzielę 24 marca na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie podczas jarmarku wielkanocnego.

Opracował zespół edukacji wczesnoszkolnej .

Kolorowa Wielkanoc

Utworzono dnia 25.03.2024, 20:37