III miejsce w powiecie na Ogólnopolskim Turnieju BRD

Utworzono dnia 30.04.2024

III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym wywalczyła drużyna z naszej szkoły w składzie: Nikola Budziak, Ola Czubaszek, Adrian Sekuła oraz Dawid Zalewski. Grupa starsza zajęła miejsce siódme. Głównym zadaniem turnieju jest popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, podnoszenie kwalifikacji i kultury wśród uczestników ruchu drogowego, a także zachęcanie do korzystania z rowerów jako środków transportu oraz także rekreacji i sportu. Podczas turnieju uczniowie wykazali się wiedzą teoretyczną ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz uczestniczyli w konkurencjach praktyczne tj: jazda rowerem na miasteczku ruchu drogowego i na torze sprawnościowym. Ostatnim etapem eliminacji turnieju była konkurencja praktyczna z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

BRD

Utworzono dnia 30.04.2024, 10:56