Utworzono dnia 26.01.2024

21 i 22 styczeń to wyjątkowe daty w kalendarzu - Święto wszystkich Babć i Dziadków! Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają i kultywują tradycje rodzinne. Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały piękny występ artystyczny, który odbył się w naszym przedszkolu 26 stycznia. W przepięknej scenografii przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki i świetnie tańczyły - mali artyści z wielkim przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Po występie oraz wręczeniu skromnych upominków, dzieci zaprosiły swoich dziadków do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu oraz wzruszeń. Pragniemy całym gronem serdecznie podziękować wszystkim babciom i dziadkom za tak liczne przybycie oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a druhom z OSP Sięciaszka Pierwsza za wypożyczenie krzeseł.

Utworzono dnia 31.01.2024, 16:01