23 V 2024 Święto Szkoły

Utworzono dnia 23.05.2024

Maj to miesiąc pełen kwiatów, zieleni, które towarzyszą naszemu przemijaniu. W tym najpiękniejszym wiosennym okresie jest dzień szczególny, dzień, w którym mamy okazję zatrzymać się w biegu i wgłębić w historię Naszej Szkoły. 23 maja 2001 roku odbyła się ważna uroczystość. Otóż tego dnia Naszej Szkole nadano imię i wręczono sztandar.

23 lata po tym wspaniałym wydarzeniu, spotkaliśmy się znów, jak każdego roku, by przypomnieć postać naszego patrona – Księdza Stanisława Brzóski i przyjrzeć się naszemu sztandarowi. Z tej okazji odbył się uroczysty apel. W montażu słowno-muzycznym, przygotowanym pod kierunkiem p. Marioli Wyszomirskiej, (chór – p. Irena Kupryk), wystąpili uczniowie klasy czwartej i piątych. Pani Dyrektor Renata Bieniek wygłosiła okazjonalne przemówienie. Głos zabrał również, zaproszony na tę uroczystość, Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak.

Następnie ogłoszono wyniki II Gminnego Konkursu Historycznego ,,Ksiądz Stanisław Brzóska i Powstanie Styczniowe”.

Opracowała: Mariola Wyszomirska

23 V 2024 Święto Szkoły

Utworzono dnia 29.05.2024, 12:45

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.